ZAMÓWIENIE

 

Aby rozpocząć dietę wypełnij formularz i poczekaj na kontakt naszych konsultantów, w celu ustalenia szczegółów zamówienia:

Złóż zamówienie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejsce dostawy

Telefon kontaktowy

Rodzaj diety

Dodatkowe informacje


Pamiętaj! Zawsze możesz zadzwonić do naszego dietetyka i przedstawić nam cele, które chcesz osiągnąć, swoje preferencje, swoje nawyki i styl życia, dzięki temu będziemy mogli dodatkowo doradzić przy Twojej odpowiedniej, zbilansowanej i zróżnicowanej diecie. Profesjonalni dietetycy są do Twojej dyspozycji.JAK ZAMAWIAĆ?

Wypełniasz formularz zamówienia lub składasz zamówienie telefonicznie. Konsultanci DietaKomfort.pl ustalają z Tobą szczegóły zamówienia, dostaw oraz sposób płatności. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie diety. Konsultanci służą także pomocą gdybyś chciał dokonać jakichkolwiek zmian w realizacji zamówienia. Po złożeniu zamówienia dokonujesz płatności przelewem. Dostępna jest także opcja płatności gotówką w pierwszym dniu dostawy u kuriera.

Strefa dostawy


    STARACHOWICE I OKOLICE
    (w promieniu 30 km)

Czym jest Dieta Komfort?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym. Naszym Klientom proponujemy pakiety żywnościowe przygotowane z niezwykłą dbałością przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków. Używając najwyższej jakości składników, wykorzystujemy ich właściwości dla zapewnienia Ci wspaniałego posiłku i samopoczucia. Dania otrzymasz w profesjonalnych opakowaniach, które gwarantują zachowanie świeżości i higieny. Dostawa odbędzie się o godzinie, która będzie dla Ciebie idealna. Cieszymy się, że wybierzesz naszą firmę.

DIETETYCZNA GALERIA