PROMOCJE

 

WIOSENNE PROMOCJE

W grupie siła! Wybrana dieta już za 45.00 zł/dzień
Zrzuć zbędne kilogramy wspólnie ze swoimi znajomymi. Razem jest łatwiej wytrwać na diecie. Zamawiając minimum 3 zestawy w jedną lokalizację, dostarczymy Ci zestaw już od: 45.00 zł/dzień. Kieruj się korzyściami!

Poleć nas i Zyskaj! Taniej o 3 zł/dzień.
Każdy klient, który poleci nasze usługi swojemu znajomemu otrzymuje zniżkę w wysokości: 3 zł/dzień W każdym dniu realizacji pierwszego zamówienia Twojego znajomego przysługuje Ci rabat. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, jednak rabat przysługuje Ci od każdej poleconej osoby. Wystarczy, że Twój znajomy powoła się na Ciebie podczas składania zamówienia.

We dwoje taniej! W parze zniżka 5 zł/dzień
Każdy klient, który zamówi dwa zestawy dietetyczne w jedną lokalizację otrzymuje rabat w wysokości: 5 zł/dzień. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Rabat przysługuje Ci w każdym dniu, w którym dostarczamy dwa zestawy dietetyczne pod ten sam adres.

Podaruj bliskim Voucher

Jeśli chcesz wręczyć komuś niebanalny prezent - mamy dla Ciebie bardzo dobre wieści - każdą oferowaną przez nas dietę możesz kupić i podarować w postaci kuponu prezentowego (voucher).

Voucher wystawiany jest na okres 6-ciu miesięcy. Każdy voucher jest eleganckim kuponem drukowanym w kolorze, na sztywnym papierze i jest przekazywany w kopercie do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Jest dokumentem imiennym i numerowanym. Vouchery opłacane są z góry przelewem na konto.

RODZAJE VOUCHERÓW:
1. Voucher Ogólny (na konkretną kwotę) - osoba obdarowana może wykorzystać wartość kuponu na jakiekolwiek usługi z naszej oferty,
2. Voucher dotyczący konkretnej diety - osoba obdarowana może skorzystać z konkretniej diety przez określoną ilość dni,

Jeśli chcesz kupić Voucher prezentowy lub masz pytania skontaktuj się z nami telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy.

 

Strefa dostawy


    STARACHOWICE I OKOLICE
    (w promieniu 30 km)

Czym jest Dieta Komfort?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym. Naszym Klientom proponujemy pakiety żywnościowe przygotowane z niezwykłą dbałością przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków. Używając najwyższej jakości składników, wykorzystujemy ich właściwości dla zapewnienia Ci wspaniałego posiłku i samopoczucia. Dania otrzymasz w profesjonalnych opakowaniach, które gwarantują zachowanie świeżości i higieny. Dostawa odbędzie się o godzinie, która będzie dla Ciebie idealna. Cieszymy się, że wybierzesz naszą firmę.

DIETETYCZNA GALERIA