NASZE MENU

 

Dietetycy na bieżąco modyfikują i udoskonalają nasze menu, tak aby przygotowywane posiłki były różnorodne, zbilansowane i kolorowe.
Aktualnie naszym klientom proponujemy:

1000 KALORII


Dieta o ujemnym bilansie energetycznym, która prowadzi do utraty masy ciała za pomocą zmniejszenia dziennej dawki kalorii. To jedna z najzdrowszych diet, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkich składników odżywczych, zapewniając szybkie efekty bez efektu jojo. Zawiera ona głównie chude produkty mleczne, drób oraz owoce i warzywa, ograniczając czerwone mięso, tłuste sery, słodycze i tłuszcze zwierzęce.
PRZYKŁAD

1200 KALORII


Dieta nieco mniej rygorystyczna niż 1000 kalorii, również zapewniająca ciału wszelkie mikroelementy i witaminy potrzebne do sprawnego funkcjonowania oraz utratę wagi. Oparta jest na niskotłuszczowych produktach zawierających białko, węglowodany, warzywa, owoce oraz błonnik, który przyśpiesza metabolizm i pomaga szybciej uzyskać spadek kilogramów.
PRZYKŁAD

 

1500 KALORII


Dieta odpowiednia dla osób, które są aktywne fizycznie, dzieci w okresie wzrostu, a także dla tych, którzy pozbyli się już nadprogramowych kilogramów i chcą utrzymać swoje rezultaty zdrowo się odżywiając i podejmując świadome wybory. Razem z wysiłkiem fizycznym stanowi idealną parę do utraty wagi i perfekcyjnej sylwetki oraz wspaniałego samopoczucia. Dieta oparta jest na chudych produktach mlecznych, drobiu oraz bukiecie warzyw i owoców.
PRZYKŁAD

2000 KALORII


Dieta idealna dla tych, dla których odchudzanie nie jest najważniejszym celem, ale pragną odżywiać się zdrowo i świadomie. Odpowiednio zbilansowane posiłki zapewnią harmonię ciała, niwelując wszelkie problemy przewodu pokarmowego. Dieta perfekcyjnie pasująca do aktywnego trybu życia oraz do jadłospisu tych, którzy często odwiedzają siłownię, a nie mają czasu na przygotowanie odpowiedniego posiłku, dostarczającego właściwą dawkę energii.

 

WEGETARIAŃSKA


Dieta dla osób niespożywających mięsa, możliwa w każdej konfiguracji kalorycznej – 1000, 1200, 1500 i 2000 kalorii. Mimo, że nie zawiera mięsa, deficyty białka zastępowane są odpowiednimi dawkami warzyw strączkowych. Na życzenie klienta do diety mogą zostać dodane ryby. Ze względu na dużą ilość tłuszczów nienasyconych, dieta jest idealna dla wszystkich posiadających schorzenia kardiologiczne.
PRZYKŁAD

ANTYCELULITOWA


To dieta, która ułatwia uzyskanie wymarzonego, jędrnego ciała. Zawiera jedynie wyjątkowo odżywcze produkty, które przyśpieszają przemianę materii i sprawiają, że nasza skóra się wygładza. Eliminuje mocne i ostre przyprawy oraz tłuste produkty, które powodują zatrzymywanie się wody w organizmie. Zawiera także składniki o działaniu moczopędnym, które swoim działaniem oczyszczają organizm z toksyn, przez co ułatwiają walkę z cellulitem, oraz te zawierające potas, usuwający wszelkie obrzęki.

 

DLA DIABETYKA


Dieta składa się z posiłków regulujących poziom cukru we krwi, zawierających produkty pomagające i ułatwiające leczenie lekami przeciwcukrzycowymi lub insuliną. Dieta ułatwia osiągnięcie i utrzymanie odpowiedniej masy ciała, która zmniejsza ryzyko powikłań. Wyklucza tłuste i ciężkostrawne posiłki, a także ogranicza węglowodany, by umożliwić utratę niepotrzebnych kilogramów.
PRZYKŁAD

DLA MONTIGNACA


Dieta oparta na produktach z niskim indeksem glikemicznym, które pozytywnie wpływają na poziom glukozy we krwi. Produkty te najczęściej poddane są jak najmniejszej obróbce kulinarnej, dla zachowania swoich naturalnych właściwości. W tej diecie najważniejszą kwestią jest odpowiednie ułożenie i jej rozplanowanie. Na jej efekty trzeba czekać nieco dłużej, niż w przypadku innych diet, jednak zapewnia ona dłużej utrzymujące się wyniki i satysfakcję.

Strefa dostawy


    STARACHOWICE I OKOLICE
    (w promieniu 30 km)

Czym jest Dieta Komfort?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym. Naszym Klientom proponujemy pakiety żywnościowe przygotowane z niezwykłą dbałością przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków. Używając najwyższej jakości składników, wykorzystujemy ich właściwości dla zapewnienia Ci wspaniałego posiłku i samopoczucia. Dania otrzymasz w profesjonalnych opakowaniach, które gwarantują zachowanie świeżości i higieny. Dostawa odbędzie się o godzinie, która będzie dla Ciebie idealna. Cieszymy się, że wybierzesz naszą firmę.

DIETETYCZNA GALERIA