Jak działamy, czyli CATERING DIETETYCZNY

 

Jedzenie jest po to, by się nim cieszyć - a my jesteśmy jego ekspertami!

5 POSIŁKÓW

Codziennie otrzymasz od nas pakiet pięciu, specjalnie dostosowanych do Ciebie dań, które zapewnią Ci odpowiednią ilość kalorii i świetne samopoczucie!

SMACZNE DANIA

Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy, z najlepszych jakościowo składników oraz pod czujnym okiem dietetyków! Z nami nie musisz się martwić – gwarantujemy, że wszystko Ci będzie smakowało!

 

WYGODNA DOSTAWA

Wszystkie produkty otrzymasz w specjalnych opakowaniach, zapewniających ich świeżość i gwarancję jakości. W dodatku możesz podgrzać dania w mikrofalówce bezpośrednio w naszych pojemnikach – bez czasochłonnego i niepotrzebnego brudzenia innych naczyń!

ELASTYCZNOŚĆ TERMINÓW

Zapewniamy dostawę w dopasowaną do Twojego planu dnia i o tej godzinie, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia!

Strefa dostawy


    STARACHOWICE I OKOLICE
    (w promieniu 30 km)

Czym jest Dieta Komfort?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym. Naszym Klientom proponujemy pakiety żywnościowe przygotowane z niezwykłą dbałością przez wykwalifikowanych kucharzy i dietetyków. Używając najwyższej jakości składników, wykorzystujemy ich właściwości dla zapewnienia Ci wspaniałego posiłku i samopoczucia. Dania otrzymasz w profesjonalnych opakowaniach, które gwarantują zachowanie świeżości i higieny. Dostawa odbędzie się o godzinie, która będzie dla Ciebie idealna. Cieszymy się, że wybierzesz naszą firmę.

DIETETYCZNA GALERIA